Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik

Profesyonel ve deneyimli bir ekip ile birlikte gerçekleştirilen inşaat sonrası temizlik hizmetleri, % 100 müşteri memnuniyeti ile sona erdirilmektedir. Her geçen gün talebi artmakta olan inşaat sonrası temizliği hizmetlerinde günümüzdeki en yeni ve etkili yöntemler kullanılmaktadır.

Tadilat Sonrası Temizlik Çalışmaları

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde gerekli deneyime sahip olan personellerin gerçekleştirdiği hizmetlerde en son kalitede temizlik malzemeleri tercih edilmektedir. Son derece zahmetli olan ve bu nedenle profesyonel anlamda sunulan inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Kullanılmakta olan modern ekipmanlar ile sorunsuz bir şekilde sona erdirilen inşaat sonrası temizlikte tüm alanlar kontrol edildikten sonra teslimat yapılmaktadır. Detaylı bir şekilde gerçekleştirilmekte olan inşaat sonrası temizlik hizmetlerinin ardından hemen eşyalarınızı taşımaya başlayabilirsiniz.

Tadilat Sonrası Temizlik Süreci

İnşaat sonrası temizlik iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. Öncelikle kaba temizliği gerçekleştiren ekip, daha sonra ise ince temizlik aşamasına geçmektedir. İnşaat sonrası temizlik işlemlerinde ilk önce alanda inşaattan sonra kalan kalıntı ve kirler toplanmaktadır. Daha sonra cam ve çerçevelerde kalan boya ya da harç gibi kalıntılar dikkatli bir biçimde temizlenir. Mutfak ve banyodaki zeminler, fayanslar en uygun deterjanlar ile birlikte tüm kalıntılar çıkacak şekilde temizlenir.

Temizleme sonrasında kullanılmakta olan kimyasallar yüzeylere herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Kapı ve pencerelerde kalan kalıntılar da yine ince temizlik ile başarılı bir biçimde ortadan kaldırılmaktadır. Kaliteden ödün vermeden tüm detaylar göz önünde bulundurularak başarılı bir biçimde tamamlanan inşaat sonrası temizlik hizmetleri ile uzun süre temizliğin keyfini sürme şansına sahipsiniz.

Gerekli tüm önlenmeler alınarak garantili olarak sunulmakta olan inşaat sonrası temizlik hizmetlerinden siz de en uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.