HAKKIMIZDA

10 yıldan fazla temizlik tecrübesi

Temizlik Şirketi hizmeti, ticari, kurumsal, endüstriyel ve konut müşterilerine kapsamlı, yüksek kaliteli, güvenilir temizlik çözümleri sağlayan tam entegre bir temizlik hizmetleri şirketidir.

Özenli yönetimimiz ve iş ahlakımız, Temizlik Şirketi hizmet iş felsefesinin merkezinde yer alır ve tutarlı, kaliteli temizlik hizmetleri sunmada kritik öneme sahiptir. Direktörümüzle doğrudan erişim ve etkileşim yoluyla yönetimimizi müşteriye karşı sorumlu kılmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında ulusal pazar lideri olmayı hedefler.

Vizyonumuz

Türkiye’de 15’ten fazla franchise noktamız var. Hepsi aynı ortak değerlere ve ilkelere bağlıdır.

Mutlu değilseniz, bize bildirin ve
doğru yapmak için çalışacağız

İletişime Geç

Ekibimiz

Cleaning Company is a minority owned business with a large group of specially trained, dedicated employees to provide professional service with a personal touch.

Degerlerimiz

Amacımız Memnuniyetinizdir (tabii ki temizlik çalışmalarımızdan sonra).

  • Müşteri odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve bunu işimizi geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu Odaklı: Harika sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
    Mükemmellik ve Yenilikçilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitimler veriyoruz. Çevre dostu ürün ve teknolojilerdeki en son yenilikleri takip ederek müşterilerimizin evlerine en iyiyi getirmemizi sağlıyoruz.
  • Genişleme / Büyüme: toplumda kendimizi tanıtırız; sürekli genişlerken uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu nedenle, her zaman daha fazla insanı bizim için çalışması için getiriyoruz.

Temizlik Şirketi Tarihçesi

10 yıldan fazla ev ve ofis temizlik hizmetleri sunmak

Temizlik Şirketi, çevreye duyarlı kalarak müşterilerimize hizmet etme taahhüdümüzle tanınmaktadır. Amerika’da profesyonel ve yüksek kaliteli ev temizlik hizmetleri sunarak müşterilerimize mükemmellik ve adanmışlık geçmişine sahibiz.

.

Firmamız 1987 yılında Baltimore-Washington metro bölgesinde bölgedeki ilk komple ev temizlik hizmetlerinden biri olarak kurulmuştur. 1989’da Martin Greg ve John Rambo şirketi satın aldı ve kapsamını daha da fazla müşteriye hizmet verecek şekilde genişletti.

Bu kalite taahhüdü ve mükemmel hizmet konusundaki itibar, dış yatırımcıların ilgisini çekti. 2014 yılında şirket, PNC Riverarch Capital tarafından çoğunluk satın aldığını duyurdu. Bu heyecan verici değişiklik, tam bir revizyon anlamına gelmiyordu:

Yönetim ekibi değişmedi ve Steve, Yönetim Kurulu’ndaki liderlik pozisyonuna devam etti. PNC’nin rehberliğinde hem yeni hem de mevcut birimler için yeni bir büyüme dönemini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.